České traktory na polské výstavě

Před časem se konal v pořadí již 18. ročník mezinárodního veletrhu Agro Show. V polském Bednary se během čtyř dnů sešli fanoušci zemědělské techniky, kteří měli možnost si prohlédnout celou škálu zemědělských produktů a služeb. Na jednom z největších festivalů tohoto typu v Evropě nechyběl ani stánek značky Zetor, na ploše přes 1250 m2 bylo vystaveno deset českých traktorů.

Přes 800 vystavovatelů z celého světa vystavovalo na ploše o rozloze kolem 150 tisíc m2 svá nejnovější a nejmodernější zařízení. Stánek společnosti ZETOR TRACTORS a. s. se nesl v duchu 70. výročí založení značky Zetor a kromě jiného pokračoval i v propagaci akce Vynalézavý farmář.

Celkem 1250 m2 zabrala plocha k představení traktorů Major, Proxima, Forterra a Crystal. Z této podívané byla pro návštěvníky největším lákadlem demonstrace traktoru Zetor Forterra 140 HD s emisním řešením Stage IV, který je zároveň přihlášen do evropské prestižní soutěže Tractor of the year 2017 (TOTY). Uvedený stroj již postoupil do finálového kola mezi sedm nejlepších strojů. Vyhlášení vítěze proběhne v listopadu.

„Výstava v Bednárech je pro značku důležitá nejenom z pohledu prezentace strojů a novinek zákazníkům, ale i díky možnosti získat zpětnou vazbu od farmářů a zemědělců. Přání a komentáře zákazníků jsou pro nás důležité, přizpůsobujeme jim budoucí vývoj a modernizaci traktorů. Naším cílem je uvádět na trh produkty, které pomáhají svým uživatelům a přinášejí jim přesně to, co potřebují,“ dodává Margaréta Víghová, ředitelka Úseku korporátní komunikace ZETOR TRACTORS a. s.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *