Komfortně s minimální námahou

Firma Kärcher představuje v letošním roce u svých vysokotlakých čističů převratnou koncepci ovládání EASY!Force a EASY!Lock. Koncepce pistole EASY!Force využívá reaktivní sílu vysokotlakého paprsku a snižuje sílu potřebnou pro držení spouště na nulu. Díky tomu je možné pracovat bez únavy a mnohem ergonomičtěji a uvolněněji, než tomu bylo dříve.

Práce s vysokotlakými čističi je tělesně velmi namáhavá. O to důležitější je ergonomie. Trvalé držení spouště u běžných vysokotlakých pistolí způsobuje po krátké době  únavu, bolesti rukou a křečovitý pracovní postoj. Rozsáhlejší čisticí práce nebylo skoro možné provádět bez častých přestávek nebo dokonce výměny obsluhy. Technologie Kärcher EASY!Force to nyní jednou provždy mění. Už není potřeba žádná síla, čištění pomocí vysokého tlaku je velice snadné.

Ventil EASY!Force se skládá z keramické kuličky s keramickým těsnicím sedlem, a odolá tak všem částicím způsobujícím poškození. Díky tomu má pistole až pětkrát delší životnost v porovnání s pistolemi s běžným ventilem. Pojistka spouště nové pistole Kärcher EASY!Force zabraňuje neúmyslnému spuštění a zaručuje obsluze maximální bezpečnost.  Pro zapnutí vysokotlakého paprsku stačí intuitivně jednou stisknout pojistku spouště a pistole zůstane otevřená po dobu, dokud spoušť držíte. Jakmile spoušť uvolníte, pistole se okamžitě vypne. Patentované rychlé spojení EASY!Lock, které kombinuje výhody rychlospojky s výhodami šroubovacího spojení, umožní až pětkrát zrychlit montáž v porovnání s běžnými šroubovacími spoji.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *