Letošní den v anglickém stylu

Na začátku května pořádá společnost ARBO Klatovy pro své zákazníky a obchodní partnery tradiční Den otevřených dveří spojený s výstavou moderní zemědělské, komunální a stavební techniky. Ten letošní se nesl v duchu To nejlepší z Británie. Traktory New Hollnad řady T6 a T7, které se vyrábějí v anglickém Basildonu, doplnila anglická snídaně s anglickou slaninou, anglická piva a také anglické počasí, které si ale pořadatelé neobjednali. Více než 700 návštěvníků z blízkého i vzdálenějšího okolí mohlo během dne ochutnat řadu dalších dobrot a nasát pohodovou atmosféru, která je v Janovicích nad Úhlavou pověstná. Pořadatelé připravili v krátkých blocích i zajímavý odborný program.

„Anglie má Evropě co nabídnout a hodně jí už také dala, ať už rockovou hudbu, kvalitní fotbalovou ligu, či naše nejpopulárnější traktory New Holland řady T6, T7 a dnes i T7 HD,“ řekl týdeníku Zemědělec ředitel a spoluzakladatel společnosti Ing. Václav Jarošík. „A proto se letošní setkání se zákazníky, během něhož jim chceme ukázat, co máme nového a popovídat si s nimi u dobrého jídla a pití, nese v anglickém stylu. Velmi si vážíme jejich zodpovědného přístupu a nebojím se říci i věrnosti. Do dnešního dne jsme jim dodali více než 600 traktorů, navíc se staráme o 140 sklízecích mlátiček, téměř 50 samojízdných řezaček a kolem 2500 kusů závěsné techniky.“

ARBO, spol. s r. o., která působí v Plzeňském a Karlovarském kraji, založili v roce 1991 tři společnicí a postupně ji rozvíjeli. V současné době jsou jejím nosným programem stroje New Holland, neboť tvoří více než 50 % obratu. K dalším zastoupeným značkám patří Amazone, Lemken, Stoll, Welger, Strautmann, Pichon, ZDT, Kuhn, OPaLL-AGRI a řada dalších. Nabídka pro zemědělce či komunální sféru je kompletní, každý si může vybrat tu správnou značku či vhodný model.

Celou reportáž přineseme v Zemědělci č 21.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *