Mobilní aplikace pro tlak v pneumatikách

Mitas, člen skupiny Trelleborg, představuje aplikaci pro mobilní telefony nazvanou „Huštění pneu Mitas“. Je vhodná pro chytré telefony na platformách Android, iOS nebo Windows Phone.

Nová aplikace farmářům pomáhá nastavit správný tlak v zemědělských pneumatikách a může tak výrazně napomoci k zefektivnění jejich práce. Uživatelé jednoduše ze seznamu vyberou rozměr pláště, který používají, nastaví rychlost a nosnost a ihned na místě díky aplikaci Mitas vědí, jaké je správné huštění. Aplikaci je možné stáhnout na stránkách společnosti Mitas.

Pavel Kott, produktový manažer pro zemědělské pláště Mitas, uvedl: „Jsme si vědomi, jak je pro práci farmářů důležité nastavit odpovídající tlak v zemědělských pneumatikách. Správné nastavení tlaku je zásadní pro optimální pracovní výkon zemědělských strojů, protože přímo ovlivňuje záběr a potažmo také spotřebu paliva.“

Uživatelsky příjemné rozhraní mobilní aplikace „Huštění pneu Mitas“ umožňuje farmářům snadno vybrat konkrétní pneumatiku ze seznamu všech dostupných rozměrů a dezénů značky Mitas. Vyhledávat je možné také přes fulltextový řádek zadáním názvu dezénu nebo rozměru. Rychlost mohou uživatelé zadat jak v metrických jednotkách (km/h), tak v imperiálních (mph). Stejně tak nosnost (zatížení jedné pneumatiky) lze zadat v kilogramech nebo librách. Jakmile uživatel ukončí zadávání těchto údajů a potvrdí volbu, zobrazí se mu na obrazovce mobilního telefonu správná hodnota tlaku pro danou pneumatiku a zadané proměnné. Hodnoty se podle preferovaného nastavení zobrazí buď v jednotkách BAR, nebo PSI.

Prostřednictvím nové aplikace chceme dát farmářům do rukou jednoduchý a spolehlivý nástroj pro nastavení tlaku.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *