Nejnovější Rebellové

Společnost Koeckerling je známá především skrze své stroje pro zpracování půdy. Není proto divu že na mezinárodní výstavu Agritechnica připravila novinky v sortimentu talířových podmítačů nebo radličkového kypřiče.

První novinkou jsou kompaktní talířové brány Rebell – profiline 300, které jsou navrženy nejen pro první podmítku strniště, ale také pro zamíchání organického materiálu nebo pro přípravu secího lůžka. Pracovními orgány jsou talíře o průměru 620 mm, které jsou uloženy na masivních slupicích. Maximální pracovní hloubka stroje činí 18 cm a je nastavitelná hydraulicky.  Rebell – profiline 300 je vybaven novým dvojitým STS válcem, který půdu zpětně konsoliduje. Výhodami nového stroje je jeho všestrannost, hmotnost, díky níž snadno proniká do půdy, dobré zpětné utužení půdy novým válcem a velmi snadná údržba.

Druhou novinkou v sortimentu talířových podmítačů je model Rebell – classic- T 1250. Rovněž kompaktní talířový podmítač určený pro větší farmy nabízí pracovní záběr 12,5 m. Vybaven je talíři o průměru 510 mm, které jsou individuálně uloženy na masivních slupicích. Pracovní hloubka stroje se rovněž nastavuje hydraulicky, což přináší komfort pro obsluhu, ale také přesnější udržení pracovní hloubky v různých podmínkách. Rebell T 1250 je navíc rozdělen na pět částí, aby byl schopen zůstat v nastavené hloubce v celé své pracovní šířce. Práci talířů ukončuje STS válec a stroj je složitelný do transportní polohy.*

Více v časopise Mechanizace zemědělství

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *