Nově nabízí i manipulátory

Traktory Zetor jsou hlavním prodejním artiklem firmy N+N Košátky. Proto tento významný prodejce Zetorů v Č předvedl hned tři traktory jako zástupce tří modelových řad. A aby traktory nestály o samotě, doplnila je závěsná technika a to lis na válcovité balíky od firmy Kverneland a otočný pluh od výrobce téže značky. A protože Zetory jsou často osazovány čelními nakladači měl jeden z vystavených traktorů i tento doplněk v podobě modelu Trac Lift z Humpoleckých strojíren. Zajímavým stroje, který stál opodál byla však novinka a to teleskopický manipulátor JCB, který je nově firmou N+N nově zařazen do sortimentu, jenž tak nyní mimo traktorů, techniky pro sklizeň pícnin a zpracování půdy, zahrnuje též samojízdnou techniku manipulační.

Traktory Zetor jsou hlavním prodejním artiklem firmy N+N Košátky. Proto tento významný prodejce Zetorů v Č předvedl hned tři traktory jako zástupce tří modelových řad. A aby traktory nestály o samotě, doplnila je závěsná technika a to lis na válcovité balíky od firmy Kverneland a otočný pluh od výrobce téže značky. A protože Zetory jsou často osazovány čelními nakladači měl jeden z vystavených traktorů i tento doplněk v podobě modelu Trac Lift z Humpoleckých strojíren.
Zajímavým stroje, který stál opodál byla však novinka a to teleskopický manipulátor JCB, který je nově firmou N+N nově zařazen do sortimentu, jenž tak nyní mimo traktorů, techniky pro sklizeň pícnin a zpracování půdy, zahrnuje též samojízdnou techniku manipulační.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *