Nové odstředivé rozmetadlo hnojiv

Firma Amazone představila nyní novinku v oblasti odstředivých rozmetadel. Série ZA-V je rozšířena o nový typ ZA-V Easy, který využívá ovládací počítač EasySet. Tato výbava umožňuje obzvlášť jednoduché a komfortní ovládání. Všechny základní funkce rozmetadla jsou ovládány a nastavovány elektricky na ovládacím počítači.

Stejně, jako všechna rozmetadla řady ZA-V, je i varianta EasySet vybavena precizním rozmetacím ústrojím pro šířky záběru od 10 do 36 m. Dále patří do výbavy také systém SBS – Soft Ballistic Systém. Nová rozmetadla budou nabízena s objemem zásobníku od 1400 do 4200 l. Pro hraniční rozmetání mohou být vybavena zařízením Limiter V+.

Ovládací počítač EasySet dovoluje pomocí tlačítka ovládat nezávisle na sobě šoupátka na levém i pravém výpustním otvoru rozmetadla v průběhu jízdy. To umožňuje také individuální změny množství protékajícího hnojiva rozmetadlem pro pravou a levou stranu.

Zařízení Limiter V+ se ovládá tak, že se pomocí tlačítek +/- na ovládacím počítači nejprve předvolí požadované rozmezí pro příslušné nastavení. Aktivace systému se pak provede pomocí speciálního tlačítka Limiter. S pomocí tlačítek +/- se provede také změna nastavení, například při přechodu z okrajového na hraniční rozmetání.

Protože není zapotřebí zapojovat žádné hydraulické hadice, je možné rozmetadlo ZA-V Easy snadno připojovat a odpojovat. Pro uvedení rozmetadla do provozu postačuje spojit tříkolíkový kabel pro napájení a vývodový hřídel s traktorem.*

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *