Nové tréninkové centrum funguje naplno

Firma LEMKEN si vždy zakládala na kvalitní úrovni proškolení svých obchodních zástupců a pracovníků servisu. S tím, jak se rozšiřovala na stále další a další světové trhy a zároveň nabízí stále technicky sofistikovanější techniku, se její manažeři v roce 2008 rozhodli vybudovat speciální školicí oddělení, které uvedlo do chodu projekt AgroTraining.

V jeho prostorách provádí tým specialistů pod vedením Petera Baumgärtnera školení dohromady 5000 spolupracovníků a prodejců. V dalším kroku se podařilo firmě LEMKEN vybudovat vlastní Agrofarmu ve vzdálenosti pouhé čtyři kilometry od sídla v Alpenu. A to za cenu pěti milionů eur, které ovšem představují vhodnou investici do budoucnosti.

Logické pojetí celého konceptu je patrné již na velké školicí hale. Ta se rozkládá na ploše 1400 m2 a má čtyři samostatné lodě pro čtyři skupiny produktů LEMKEN: pluhy, podmítače, secí stroje a stroje na ochranu rostlin.  Poskytují perfektní podmínky pro prezentaci jednotlivých typů strojů. Nyní je ale možné stroje předvádět i přímo při práci, a to na okolních pozemcích. Moderně koncipované seminární místnosti dovolují částečně přímý výhled do haly, a tak mohou být zároveň školeny až čtyři skupiny návštěvníků.

Školení jsou koncipována vždy ve třech stupních. Začátek patří teoretické přípravě a po jejím skončení přednášející vysvětlí vše o  konkrétním stroji na vystaveném exponátu v hale. V návaznosti na to si mohou účastníci školení sami jednotlivé stroje vyzkoušet při práci a zkusit si správné ovládání a nastavení na sousedícím poli.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *