Nový design zaujal i v Nizozemsku

Značka Zetor měla další oslavu narozenin, tentokrát v Nizozemsku. Proběhl zde největší zemědělský veletrh v zemi Agro Techniek Holland. Zetor v rámci oslav 70. výročí značky poprvé představil na nizozemském trhu designový směr Zetor by Pininfarina. Premiéru na této výstavě zažil nejen designový koncept, ale také modelová řada Forterra s emisním řešením Stage IV. Uvedeného veletrhu s výstavní plochou 220 000 m2 se zúčastnilo víc než pět set vystavovatelů. Během čtyř výstavních dní ho navštívilo 52 000 tisíc návštěvníků a stánek Zetor vyhledaly tisíce z nich.

Designový koncept sklízí zájem a pozornost po celém světě a je označován za nejvíce sexy traktor nebo za Ferrari traktor. Designový směr od své světové premiéry, která proběhla loni v listopadu, navštívil řadu států Evropy a prezentoval designovou budoucnost traktorů Zetor. „Ohlasy na design předčily veškerá naše očekávání. Je patrné, že prodejci i zákazníci se nesmírně těší, až vyjedou první traktory s novým designem. Mohu již nyní prozradit, že první traktory s designovými prvky Zetor by Pininfarina budou představeny na konci roku 2017,” říká Margaréta Víghová, ředitelka Úseku korporátní komunikace ZETOR TRACTORS a. s.

Kromě designového konceptu byly na veletrhu k vidění také stroje z produktového portfolia –Forterra HD 150 s emisním řešením Stage IV, Proxima Power 100 s elektrohydraulikou nebo Major 80. V části veletrhu věnované testování strojů v terénu si mohli zájemci prohlédnout a vyzkoušet nejsilnější stroj z produkce značky šestiválcový Zetor Crystal.*

Celý článek naleznete v Zemědělci č. 39.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *