Polní den se vrací do Slovče

Společnost BEDNAR se po roce vrací na pozemky akciové společnosti Sloveč, aby zde při šestém ročníku této významné zemědělské události oslavila svoje dvacáté narozeniny.

Organizační tým hlásí, že ve středu 7. června 2017 bude kapacita areálu opět připravená pojmout a dokonce překonat rekordní návštěvnost z loňského ročníku, kdy bylo celkem registrováno 1635 návštěvníků z České republiky, Evropy ale také z mnoha mimoevropských zemí.

Polní den BEDNAR si za krátkou dobu své existence vybudoval jméno prestižní evropské zemědělské události. Její součástí je nejen výstava techniky a aktivní předvedení novinek a inovací, ale návštěvníci mohou také čerpat užitečné informace z agrotechnických doporučení odborníků a specialistů přes pedologii a agronomii. Sedmý červen by si proto měl najít místo v kalendáři každého zemědělce a zemědělského fanouška.

Generálním partnerem této akce se znovu stane společnost STROM PRAHA, mediální podporu zajistí  vydavatelství Profi Press.*

Komentáře ke článku 1

  • burian stanislav horni kounice

    tesim se na polni den do slovece preji hezky den mame objednany seci stroj omega 6m sro 1.zemnedelska horni kounice okr.znojmo

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *