Představujeme hydraulický nakladač za traktor

Dnes pro vás máme tip pro údržbu pole. Jedná se o hydraulický nakladač za traktor. Firma polnistroje.cz nabízí širokou škálu strojů pro vaše pole, a to včetně příslušenství.

V současnosti je v zemědělských podnicích využíván široký sortiment nakládacích a manipulačních prostředků, protože rostlinná i živočišná výroba je spojená s nakládáním a přemisťováním různých materiálů, a to od sypkých hmot, jako jsou zrniny a olejniny, minerální hnojiva či krmné směsi, přes objemové materiály, jako jsou čerstvě sklizené i konzervované pícniny, sláma nebo chlévský hnůj, až po např. práce spojené s údržbou jednotlivých provozů a péči o různé prostranství kolem areálů zemědělských staveb.

Představujeme vám hydraulický nakladač za traktor. Právě tento nakladač využijete na přemísťování různých zemědělských materiálů nebo jiné práce. Díky příslušenství, které si můžete dokoupit k tomuto nakladači, můžete snadno tento stroj používat pro výkopové práce za pomocí lopaty, kterou nasadíte místo vidlí.

Nakladače se v našem zemědělství začaly objevovat od počátku devadesátých let minulého století a našlo se pro ně obrovské množství uplatnění. Oblibu si získávají hlavně svou univerzálností, možností rychlé výměny adaptérů, dobrými vlastnostmi, nebo dosahem ramene. Dnes už patří k základnímu vybavení zemědělských provozů od nejmenších farem až po velké podnikové komplexy

Právě takový hydraulický nakladač za traktor + příslušenství (vidle, výkopová lžíce) nyní pořídíte za velmi výhodnou cenu – pod 80 000 Kč.

V nabídce této firmy naleznete také polní mechanizaci, příslušenství a hydraulické komponenty, které jsou vyrobeny na míru. Prodávají kvalitní a prověřenou techniku, s tradicí již od roku 1987.

V případě dotazů nebo zájmu kontaktujte tuto firmu na telefonním čísle (+420) 725 717 871 nebo na e-mailu: info@polnistroje.cz a webových stránkách www.polnistroje.cz

 

 

Komentáře ke článku 3

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *