Samojízdný postřikovač Dino získal ocenění Zlatý klas

Na mezinárodní výstavě Země živitelka byla možnost zhlédnout postřikovací techniku firmy Agrio. Postřikovače Agrio vyrábí déle než 20 let, takže již lze hovořit o tradici. V rámci výstavy byl prezentován nový samojízdný postřikovač Dino, který získal ocenění Zlatý klas.

Samojízdný postřikovač Dino se svými parametry řadí do evropské špičky. Vyniká především svými jízdními vlastnostmi v extrémním kopcovitém či mokrém terénu. Díky výměnným nástavbám má jeho podvozek široké použití. Postřikovač se dále vyznačuje nízkým těžištěm a vynikající stoupavostí.

Zlatý klas není první cenou, kterou byl postřikovač Dino oceněn. Na výstavě Techagro získal postřikovač hlavní cenu výstavy Grand Prix v kategorii ochrana rostlin a také stříbrnou medaili časopisu Zemědělský týdeník za systém řízení kol. Další chystanou novinkou firmy Agrio je samojízdný postřikovač Gekon. Tento postřikovač s hydraulicky stavitelnou světlou výškou od 130 cm do 190 cm a s nádrží 3000 až 4500 litrů bude mít také kabinu od firmy Claas. Kabina má nejvyšší stupeň ochrany, kterou je přetlaková chemická filtrace plynu a dokonalejší odhlučnění. Pro větší pohodlnost jízdy slouží ergonomický volant, lepší odpružení sedačky s odsáváním vzduchu či rozvod klimatizovaného vzduchu. Další inovací je samostatné odpružení každého kola zvlášť. Jednostranné zaměření na postřikovače umožňuje firmě Agrio pronikat do hloubky konkrétních úkolů a rychleji realizovat přání zákazníků.*

alb.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *