Silný partner v Pardubickém kraji

Pro každého je důležité najít silné partnery, na které se může spolehnout v každé situaci. Stejně tak i v oblasti zemědělství – spolehlivý partner musí být schopen poskytnout nejlepší dostupnou techniku a perfektní servis v každé situaci. V těchto ohledech patří společnost STROM PRAHA a. s., která je výhradním distributorem techniky John Deere v České republice, k absolutní špičce na našem trhu.

Nejinak je tomu i v našem regionu, kde má STROM PRAHA a. s. velmi silné zastoupení v podobě hned několika svých poboček ve Smiřicích, Helvíkovicích a Novém Dvoru.

STROM PRAHA a. s. v Pardubickém kraji

Naše prodejní a servisní síť nabízí kvalitní zázemí, jež doplňuje profesionální servis certifikovaných prodejců a servisních techniků, kteří jezdí na pravidelná školení do John Deere University. I v Pardubickém kraji najdete hned několik středisek STROM PRAHA, takže budete mít případnou podporu vždy po ruce. „Snažíme se být hlavně partnerem, který naslouchá. Více než 600 traktorů a 100 kombajnů prodaných v okresech Hradec Králové a Pardubice je jednoznačnou odpovědí, že se nám to daří. Je nutno zdůraznit, že takový úspěch u zákazníků by nebyl možný bez dokonalého servisu a systému dodávek náhradních dílů. Právě kvalita poprodejních služeb rozhoduje o konečné spokojenosti zákazníka s daným produktem. I zde máme na čem stavět a o co se opřít. Dostatek servisních pracovníků, kteří jsou fundovaní, zkušení a mají moderní technické vybavení je základem naší obchodní filozofie. Právě díky jim – mechanikům, skladníkům a technikům, vděčí značka John Deere za úspěch v našem kraji,“ komentuje vývoj obchodní zástupce Bronislav Volráb.

Novinky pro rok 2015

V letošním roce můžete najít v našem portfoliu hned několik novinek z produkce společnosti John Deere. Mezi traktory najdete inovovanou řadu 5M, jejíž výroba se nově přesunula do Augusty ve Spojených státech a nabídne až o 11 % nižší spotřebu paliva při splnění emisních norem iT4. Kompaktní traktory 6MC nově nabízejí odpruženou přední nápravu, čímž byly vyslyšeny prosby mnoha farmářů nejen z Čech. V řadě 6R najdete nové modely o výkonu 175, 195 a 215 koní, které nahrazují modely s výkonem o pět koní nižším. Tyto nové modely nabídnou o 50 % delší servisní interval a nejkvalitnější filtr pevných částic DPF na trhu s celoživotní zárukou funkčnosti. U vysoce výkonných traktorů řady 8R a 8RT si nyní můžete dopřát komfort automatického, nebo i mechanického řazení podle libosti díky převodovce E23. Malé a středně velké soukromé podniky se mohou těšit na dva nové modely sklízecích mlátiček řady W s označením 330 a 440, které jsou dokonale prověřeny dlouhodobým provozem. Uskladnění slámy a sena pomůže zajistit nový lis na hranaté balíky John Deere s vysokokapacitním sběrem a praktickým ovládáním. Nakonec nesmíme zapomenout na nový samochodný postřikovač R4040i vyvinutý speciálně pro evropský trh, který nabídne motory s vyššími výkony, dokonalý komfort práce díky nezávislému kopírování každého kola a snadnému ovládání. Precizní správa dat díky automatickému propojení s nejkomplexnějším zemědělským softwarem Farmsight je samozřejmostí. Novinek je mnohem více, ale o tom až v dalších článcích s našimi produktovými specialisty.

David Pokorný

Brand manager

STROM PRAHA a. s.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *