SMS CZ s. r. o. prezentovala své stroje na Agritechnice

Český výrobce zemědělské techniky společnost SMS CZ s. r. o. exportuje velkou část své produkce. Své výrobky prezentuje na všech velkých mezinárodních výstavách a nemohla proto chybět ani na té největší v Hannoveru. Na nemalé výstavní ploše mohli návštěvníci obdivovat pestrou paletu strojů napříč celým sortimentem.

K vidění byly stroje na zpracování půdy s talířovými pracovními orgány i radličkovými pracovními orgány, secí kombinace, luční vály, a dokonce i samonakládací vůz pro odvoz balíků z pole.

Velmi oblíbené jsou luční vály. V Hannoveru byl vystaven model Golem 540, který je v sortimentu novinkou. Má pracovní záběr 5,4 m a může být dotížen až na hmotnost 11,5 t. Vály mohou být vybaveny též zařízením pro přísev od společnosti APV PS 500. Osivo je rovnoměrně přiváděno před prutové brány.

Talířový podmítač Superior, který možná znáte pod původním označením DBx, byl na Agritechnice vystaven v šestimetrové verzi.  Má robustní konstrukčně jednoduchý rám s talířovými pracovními sekcemi v uspořádání „x“.

Zajímavá byla i kombinace válu Cambridge a secího stroje Teran N300. Cambridgské válce od společnosti SMS CZ s. r. o. vynikají jednoduchostí, provozní spolehlivostí a nenáročností na údržbu. Kvalitní materiály a dobré dílenské zpracování navíc dodávají stroji dlouhou životnost.*

Více v týdeníku Zemědělec a časopise Mechanizace zemědělství

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *