Spolupráce na úrovni

Moreau Agri je firma orientující se na prodej a servis traktorů, krmných vozů a zemědělských strojů se zaměřením na manipulaci, dopravu, setí, ochranu rostlin a zpracování půdy. Jedním z jejich pěti největších odběratelů strojů jsou Zemědělské služby Dynín a. s., které vlastní tři zemědělské provozy, v nichž jsou se stroji od Moreau Agri velice spokojení. Během návštěvy zemědělských provozů bylo možné na silnicích i v terénu potkat mnoho strojů zakoupených od Moreau Agri, což je důkazem spokojenosti a dlouholeté spolupráce.

 

Prvním navštíveným provozem bylo zemědělské obchodní družstvo Kolný, Lišov zabývající se rostlinou a živočišnou produkcí. Zde bylo možné zhlédnout například manipulátor Manitou MLT 625-75 M, vhodný pro použití v nejrůznějších stájových technologiích. Manipulátor Manitou byl předveden při zakládání silážní jámy ve Slověnicích. Mezi zakoupené stroje patří i smykem řízený nakladač značky Gehl, který je také všestranným a spolehlivým pomocníkem.  K vidění byla také rozmetadla hnoje od firmy Joskin. Rozmetání hnoje zajišťuje například Tornado 3, které je vybaveno dvěma šnekovicemi a dosahuje záběru od 8 do 12 metrů. Je ceněno pro snadnou ovladatelnost a vysokou efektivitu.

Firma Moreau Agri dodává také krmné vozy Storti. Zemědělskému obchodnímu družstvu Kolný, Lišov se osvědčil krmný vůz Husky DS90.

Dalším ze zemědělských provozů je společnost Kooprodukt, a. s., Lišov, zaměřená na zemědělskou prvovýrobu, konkrétně na výrobu zrnin, chov skotu s mléčnou produkcí a také výrobu masa.

Třetím provozem je Agrochov Dynín, jenž zajišťuje zpracování výrobků rostlinné a živočišné výroby.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *