Stříbrná medaile zacinkala

Světová výstava Agritechnika v Hannoveru se stane dějištěm prvního setkání největší sklízecí mlátičky společnosti MasseyFerguson s širokou zemědělskou veřejností. Nová rodina s označením Ideal bude mít tři členy, z nichž největší model se může pyšnit nejedním nej.

 

Není proto divu, že ho porota ocenila stříbrnou medailí. Největší model řady, Ideal 9, se pyšní největší plochou mláticího a separačního ústrojí, největším zásobníkem na zrno a také nejrychlejším vykládacím systémem. Kromě toho dokáže stroj rozpoznat žací adaptér a plně automaticky ho připojit nebo vyrovnat příčný terénu až do 15%.

Ocenění si váží

„Jsme velmi nadšeni, že naše nová sklízecí mlátička byla oceněna na mezinárodní úrovni a jsme si jisti, že díky svým mimořádným vlastnostem přinese našim zákazníkům větší produktivitu a ziskovost“ řekl Thierry Lhotte, Vice President a ředitel, Massey Ferguson pro Evropu a Střední východ.

„Vývoj nové sklízecí mlátičky Ideal je zatím největším projektem koncernu Agco v oblasti sklízecích strojů. Během tohoto projektu bylo vyrobeno 45 prototypů, jenž bylo šest let testováno v laboratořích i na polích celého světa včetně České republiky. Výsledkem je zcela nová sklízecí mlátička s novými funkcemi, novým designem a dokonce novou barvou černého grafitu.“ Říká Adam Sherriff manažer pro vývoj trhu sklízecích mlátiček Massey Ferguson pro Evropu a Střední východ.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *