Stylová oslava 25letého výročí se vydařila

Společnost Agromex všem svým zákazníkům a příznivcům předvedla, že vzájemné setkání může proběhnout ve zcela neformálním duchu. Připravila program, který přinesl poučení i zábavu jak dospělým, tak i jejich dětem v netradičním prostředí Hummer centra nedaleko Prahy. Kulisy ve stylu divokého západu posloužily pro poutavou show s kovboji, divokými honičkami, lovem lasem a působivými pyrotechnickými efekty. Dobové kostýmy všech postav pak ještě zesílily zaujetí pro akci vhodně proloženou krátkými prezentacemi traktorů Fendt všech výkonových tříd.

V dalším průběhu akce se pak mohl každý zájemce seznámit s traktory Fendt blíže, a to formou zkušební jízdy. Pro tyto jízdy bylo v rozlehlých prostorách Hummer centra prostoru dostatek a zároveň obtížný terén přímo vybízel k vyzkoušení. Kromě nerovného a kopcovitého terénu čekalo každý stroj a jeho osádku na cestách i různě hluboké bahno a koleje, protože dešťové přeháňky v předchozím období byly vydatné. Nicméně traktory Fendt i tyto podmínky zvládaly hravě a každému řidiči poskytly vysoký komfort ve svých pohodlných kabinách.

Společnost Agromex vznikla v roce 1992 a od roku 2004 má na českém trhu generální zastoupení pro značku Fendt. Poté rozvoj pokračoval jak rozšiřováním prodejní a servisní sítě, tak i sortimentu techniky. Od roku 2009 nabízí Agromex techniku ke sklizni pícnin značky Fella a od roku 2011 traktory a postřikovače Challenger. Nově doplňuje sortiment technika pro zpracování půdy a setí značky Kerner. V současnosti Agromex zaměstnává 90 pracovníků a svým zákazníkům je nablízku celkem v sedmi pobočkách.*

Více informací v časopise Mechanizace zemědělství 6/2017.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *