Tradiční expozice obohacená novinkami

Společnost Unimarco přivezla do Českých Budějovic jednak tradiční sortiment značek, zahrnující postřikovače Hardi, rozmetadlo Bredal, techniku pro sklizeň píce Bellon či půdní podrývák francouzského výrobce Agrisem, jednak výstavní novinky.

Poprvé na stánku firmy Unimarco viděli návštěvníci v Českých Budějovicích lisy na válcové balíky italské značky Mascar a zástupce shrnovačů píce s prstovými koly opět od italského výrobce – firmy Sitrex.

Kvalitní a robustní lisy
„Chceme, aby se nové značky u nás prosadily. Jsme přesvědčeni, že své místo na trhu mají,“ vysvětluje předseda představenstva společnosti Unimarco a. s. Robert Mladenov. Firma Mascar je specialistou na lisy na válcové balíky a přesné secí stroje. V České republice se již dříve její stroje prodávaly, byť jiným prodejcem, a tak již v povědomí zemědělců tyto lisy jsou. Lisy Mascar jsou kvalitní a vydrží dlouhodobou zátěž.

Shrnovače bez pohonu

Shrnovače s prstovými koly zákazníci firmy Unimarco již znají. V nabídce firmy bývaly stroje značky Tonutti-Wolagri, s níž  společnost Unimarco ukončila spolupráci. Protože však koncepce jednoduchých strojů, které pohání pouze kontakt s povrchem půdy či s pící, je zajímavá a přináší uživatelům řadu výhod, hledala firma Unimarco vhodnou náhradu. Tou jsou výrobky italské firmy Sitrex, jež je lídrem v produkci této techniky.*

Celý článek vyšel v 10. čísle časopisu Farmář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *