Za kvalitu výrobků firma ručí

Německá společnost Köckerling se specializuje na výrobu zemědělské techniky pro bezorebné zpracování půdy. Veškeré úsilí firmy a její investice směřují k úzkému portfoliu výrobků, které tvoří radličkové a talířové kypřiče, secí stroje a technika k ošetření trvalých travních porostů. Mnohaleté zkušenosti se zpracováním půdy, řemeslná tradice a odvaha použít nová netradiční řešení mají zásadní vliv na vysokou kvalitu závěsné techniky Köckerling, kterou vyhledávají především profesionálové.

Během jarní návštěvy továrny Köckerling v německém Verlu si mohli obchodní zástupci a partneři společnost P & L Biskupice prohlédnout výrobní závody a podrobně se seznámit s tím, jak modré stroje, pro něž je příznačná i velká výkonnost, enormní robustnost, a tím také dlouhá životnost, vznikají.

Firma Köckerling nezaložila svou produkci strojů na pravé kovárenské práci, tak jako ostatní výrobci zemědělské techniky, zejména pluhů, ale všechny  její stroje mají rám a vyrábějí se za studena. Díly, které vznikají kovárenskou činností, nakupuje. „Konstruktéři firmy Köckerling přicházejí se zajímavými myšlenkami, zkonstruují stroj, ale speciální díly, jež potřebují k naplnění svých myšlenek, si nechají vyrobit od specialistů, kteří jsou ve svém oboru absolutní špičkou,“ řekl přítomným Petr Formánek, zástupce společnosti Köckerling pro Českou republiku a Slovensko. „Nevymýšlíme, co už někdo vymyslel, a nevyrábíme, co umí někdo vyrobit lépe než my. Což je naší předností.“*

Celou reportáž z výrobního závodu naleznete v Zemědělci č. 14.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *