Záplava novinek od společnosti Kuhn

Společnost Kuhn na výstavu Agritechnica připravila velkou spoustu novinek. Ať už jde o nové modely, inovované stroje nebo jen nové technologie, vše si budou moct prohlédnout návštěvníci výstavy Agritechnica v německém Hannoveru na stánku společnosti.

Co se týká technologií, bude společnost Kuhn prezentovat nový terminál, mobilní aplikaci nebo projekty pro využití dat. Na nové stroje se můžeme těšit jak v sortimentu secích strojů, tak v rodině půdozpracujících strojů. Nebude chybět ani nový postřikovač, inovovaný shrnovač a nová generace lisů na válcové balíky.

Nové technologie

Společnost Kuhn představí nový terminál CCI 1200 s dvanáctipalcovým dotykovým displejem, který umožňuje zobrazení dvou rozhraní na jedné obrazovce. Novinkou je i mobilní aplikace pro výběr míchacího krmného vozu přesně pro potřeby konkrétní farmy nebo platforma pro výměnu dat mezi farmáři a podniky poskytujícími služby.

Secí stroje

Společnost Kuhn představí zcela novou generaci secích kombinací zahrnující pneumatické secí stroje Venta, rotační brány HR a talířové podmítače CD.  Nové stroje nabízí nastavení svých funkcí přímo z kabiny traktoru. V sortimentu secích strojů se na výstavě poprvé představí také Espro 4000 RC. Secí stroj Maxima 3 má zase zcela nový vzhled a osmimetrové a devítimetrové provedení se může pyšnit teleskopickým rámem. Výnamnými inovacemi si prošly i mechanické secí stroje Sitera a sortiment byl rozšířen i o zcela nový model.

Zpracování půdy

V sortimentu strojů pro zpracování půdy uvádí Kuhn na trh nový model čtyř- až šestiradličného pluhu Vari-Master L.  Přírůstkem do rodiny talířových podmítačů bude řada Optimer XL s pracovními nástroji o průměru 620 mm.

Aplikační technika

Skupina Kuhn uvádí na trh novou globální řadu samojízdných postřikovačů Stronger. Model Stronger 4000, který upoutá pozornost agresivním a moderním vzezřením, přináší vylepšenou kabinu s tichým interiérem, objemnou nádrž na postřikovou kapalinu a jednu z největších světlých výšek na trhu.
Stroje pro sklizeň pícnin

V nabídce společnosti Kuhn se objeví nový stroj shrnovač Merge Maxx 950 a v sortimentu lisů bude představena nová generace lisů s variabilní komorou na válcové balíky VB 3100.*

Více v časopise Mechanizace zemědělství

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *