Stroje s výjimečnou stabilitou a spolehlivostí

Kromě dopravy je samozřejmou činností v každém zemědělském podniku manipulace. U používané techniky je důležité její spolehlivé fungování a ve značné míře také komfort obsluhy. Výkonnou, komfortní a spolehlivou manipulační techniku má ve svém sortimentu nově společnost STROM Praha. Jedná se o produkty pro zemědělství od ryze německého výrobce Kramer, který je v uvedeném oboru specialistou. Nabízí ucelené výrobní řady kolových nakladačů a teleskopických manipulátorů.

Kramer je výrobcem, který je tradičně zaměřen na kvalitu svých strojů. Má více než 500 zaměstnanců a maximální kapacita výroby dosahuje 5500 strojů za rok.

V areálu svého závodu v obci Pfullendorf má Kramer vlastní rozlehlé vývojové centrum, jehož pracovníci se zaměřují na to, aby manipulační technika Kramer pracovala spolehlivě a zároveň poskytovala co nejvyšší úroveň bezpečnosti. Důkazem toho jsou například dvoudvéřové kabiny u kolových nakladačů, umožňující vstup i z pravé strany.

Kolové nakladače Kramer se prodávají nejen do zemědělství, ale i do stavebnictví či do komunálních služeb. Stroje této značky jsou na trhu v západní Evropě zastoupeny nejvíce. Každý čtvrtý kolový nakladač nese logo firmy Kramer.

Největší přednosti vyplývají z konstrukce nakladače, která je celorámová. Stroj zatáčí řízením všech (nebo jen dvou) kol díky tomu, že se neposouvá těžiště směrem dopředu. Velký úhel rejdu kol na úrovni čtyřiceti stupňů dovoluje velmi dobrou manévrovatelnost. S nakladači KRAMER je také možné manévrovat i ve svahu bez ztráty stability, takže se nepřevrací.*

Více informací v týdeníku Zemědělec.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *