06.10.2021 | 06:10
Autor:
Kategorie:

Nové traktory se předvedly při práci

Agronomic design znamená vyvinutý pro zemědělství. Přesně v tomto duchu organizuje společnost AgriCS své polní dny, na kterých pozvaným hostům prezentuje novinky i stávající produkty ze světa značky Case IH. Pátý říjnový den se Polní den Agronomic design uskutečnil znovu, tentokrát v blízkosti obce Senice na Nymbursku. Hlavním tématem byly nové traktory Case IH.

Výrobce Case IH své traktory stále inovuje. Velký krok kupředu přišel se zavedením traktorů modelové řady Optum CVX. Ty otevřely nový výkonový segment a přišly s novým pojetím designu kapoty motoru i kabiny. Nový design postupně přejímají i další nové modelové řady traktorů Case IH, ať to byl nový Maxxum, nová Puma či nový Magnum AFS Connect. Poslední jmenovaný traktor představil zároveň novou kabinu s novým ovládáním traktoru, vylepšením komfortu a telematikou AFS Connect. A nyní jsou tyto nejmodernější prvky integrovány i do tří nejvýkonnějších řad traktorů Case IH, které tak mohou být představeny v nové podobě. Jedná se o Case IH Qaudtrac AFS Connect a Optum CVX AFS Connect.

Na Polním dnu Agronomic design byly všechny výše popsané řady traktorů Case IH k vidění i k vyzkoušení. Nejprve každou novou řadu krátce představil produktový manažer na traktory Case IH Ing. Pavel Novák a po skončení prezentací před diváky se soupravy pustily na blízkém poli do práce. Vertikální zpracování těžkých půd do hloubky přes třicet centimetrů nebylo jednoduché, ale traktory Case IH díky svým výkonným motorům a propracovaným podvozkům obstály výborně.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down