Novinky v regulaci tlaku vzduchu v pneumatikách

Systémy automatické změny tlaku vzduchu v pneumatikách společnosti Claas se nechají využívat na všech nápravách traktorových souprav. U traktorů mohou být tímto systémem osazeny jak zadní, tak i přední náprava, ale zároveň i nápravy přívěsných strojů, ať to jsou například velkoobjemové návěsy, aplikační cisterny, tažená rozmetadla minerálních či organických hnojiv anebo postřikovače.

U sklízecích řezaček Jaguar je možné na přání v průběhu výroby instalovat systém automatické změny tlaku vzduchu v pneumatikách jak na přední, tak i zadní nápravu. Tento systém je do konstrukce řezačky integrován. Systém s dvojicí vedení (plnění vzduchem a ovládání) je přitom zárukou spolehlivosti fungování. Systém CTIC 2800 se u kolových traktorů pyšní vysokým výkonem – za minutu dokáže do pneumatik dopravit 2800 litrů vzduchu.

Firma Claas je inovativní výrobce. Od roku 2020 může být systém regulace tlaku vzduchu v pneumatikách traktoru a návěsu CTIC 2800 integrován do nového ovládacího systému Cemos traktorů modelových řad Axion a Arion. Také rychlospojka je nová, a díky ní je možné v případě potřeby vedení vzduchu rychle a jednoduše odpojit. A také zaměňovat mezi jednotlivými stroji podle toho, které zrovna budou provozovány. V letošním roce přichází Claas s další novinkou – ovládání systému je možné prostřednictvím ISOBUS. Jako standard funguje ovládání pomocí iPadu. Pro traktory bez systému ISOBUS nabízí Claas možnost vybavení kabiny vhodným samostatným terminálem pro ovládání regulace tlaku vzduchu.

Systémy automatické změny tlaku vzduchu v pneumatikách Claas CTIC a CTIC 2800 lze instalovat dodatečně na všechny traktory značky Claas, i na traktory jiných značek. Zrovna tak je možné dodatečně osadit i sklízecí řezačky řady Jaguar 900 integrovaným systémem automatické změny tlaku vzduchu v pneumatikách.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down