14.10.2021 | 05:10
Autor:
Kategorie:

Siláci z Ameriky v novém balení

Na akci Agronomic Design, kterou uspořádala společnost AgriCS v Senicích na Nymbursku, nechyběly ani těžké traktory z produkce zámořského výrobního závodu Case IH – Magnum a Quadtrac, vždy v nejnovějším provedení AFS Connect.

I nový Magnum AFS Connect stále zůstává tím, čím vždy byl – velkým, těžkým a silným traktorem pro těžké polní práce. Až do nástupu nového Magnuma 400 AFS Connect byly v České republice u zemědělců nejoblíbenější typy Magnum 340  a Magnum 380 CVX. Pro nejnáročnější zájemce může být traktor Magnum AFS Connect dodán s kabinou ve verzi Luxury, kde jsou sedačky a volant potaženy kůží, kabina má nový systém semi-aktivního hydraulické odpružení ve čtyřech bodech a vyjímatelnou ledničku.

Magnum 340 AFS Connect je poháněn motorem dceřiné společnosti FPT Industrial o zdvihovém objemu 8,7 l. Jeho maximální výkon při aktivním navýšení Power Management dosahuje 301 kW/409 k. Integrovaný systém úpravy výfukových plynů HI-eSCR 2 je bezúdržbový. Výkon je přenášen přes mechanickou převodovku PowerDrive s rozsahem 19/4. Dostatečně dimenzován je také hydraulický systém, jehož základem je axiální hydrogenerátor o maximálním průtoku 166 l/min anebo pak 282 l/min (v případě tzv. Twin-Flow čerpadla).

Magnum 340 AFS Connect se chlubí novým systémem ovládání. Vyšší přesnost práce navigačního systému a omezení výpadků v příjmu signálu pak umí zaručit nový přijímač signálu AFS Vector Pro. Tento přijímač dokáže přijímat korekční signál ze všech dostupných navigačních systémů a umí poskytovat také zálohu v případě výpadku signálu.

Více informací v týdeníku Zemědělec.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down