31.03.2021 | 05:03
Autor:
Kategorie:

Spolehlivé a nenáročné lisy pro každého chovatele

Zemědělským podnikům z oblasti například rodinných farem, které mají zájem vybavit se vlastní sklizňovou technikou, nabízí firma Krone svinovací lisy řady Bellima. Mnoho chovatelů tyto lisy s oblibou využívá, a to platí i o mnoha exportních trzích, jako například Jižní Afriku. Krone Bellima jsou jednoduché lisy s malým počtem krátkých hnacích řetězů a nízkou energetickou náročností. I když nejsou osazeny plnicím či řezacím rotorem, stále jsou to kompaktní lisy s dlouhou životností.

Uzavřená lisovací komora má výhodu také v tom, že při sklizni dochází k menším ztrátám cenných částí odrolem a práce probíhá při nižší prašnosti. Hmotu uvádí do pohybu nekonečně obíhající příčkový řetězový dopravník.

V zemích, kde má velký počet zemědělců zájem o techniku ke sklizni slámy do válcových balíků, prodává firma Krone lisy s pevnou komorou Fortima F 1600 MC. Zvláště tam, kde je poptávka po lisech ke tvorbě balíků slámy o velkém průměru. Na těchto trzích není na prvním místě intenzita slisování hmoty. Fortima F 1600 MC umí formovat balíky o průměru 1,55 m.

Pro sklizeň zavadlé hmoty se hodí lis Fortima F 1250 MC. Tento lis umí formovat balíky o průměru 125 cm a je opět vhodný pro rodinné farmy, které se chtějí vybavit vlastním lisem s pevnou komorou. Velmi si jej oblíbili zemědělci, kteří potřebují provádět sklizeň na svažitých pozemcích.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down