25.04.2021 | 06:04
Autor:
Kategorie:

Užitečné funkce nové telemetrie

Výrobce New Holland přichází s telemetrií nové generace v podobě platformy MyPLM Connect. Mechanizátoři ocení možnost rychlé kontroly případného výskytu chybových hlášení. A využijí také funkci notifikace. Těch tam může být zadáno mnoho, například lze nastavit maximální pojezdovou rychlost a při jejím překročení přijde mechanizátorovi upozornění.

Nadstavba toho managementu flotily je management farmy. K jednotlivým střediskům si lze přiřadit konkrétní pozemky. Do systému lze vkládat data třetích stran, ať je to například přímý import pozemků z L-Pis včetně navigačních linií anebo vkládání dat z jiného stroje. Na základě mapových podkladů je možné si pozemek i nakreslit včetně vyloučených oblastí.

Samostatná ikona slouží k provádění exportu dat. Lze si zvolit kam a jaká data poslat a následně je odeslat do konkrétního stroje. V rámci navigací a map si lze zvolit navigaci až ke stroji.

New Holland má i plány do budoucna, hlavně o propojení své telematiky s obdobnými systémy konkurenčních výrobců. Na místě je ještě dodat, že New Holland již na mezinárodních veletrzích opakovaně prezentoval autonomní zemědělské traktory a nová generace telematiky je další významný krok k jejich finální realizaci.

Platforma MyPLM Connect se pyšní stále se rozšiřujícím spektrem funkcí, od rychlého a lehce porozumitelného uživatelského rozhraní přes nejmodernější vizualizace důležitých provozních dat až po vyblednutí hranic pozemků s využitím geografických dat. A to vše bezplatně.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down