Výkonný nakladač umožňuje plynulou sklizeň

Jaké nakladače se vyrábí v továrnách ve Švédsku? Na tuto otázku znají odpověď pracovníci v oboru stavitelství, kde pracuje hodně kolových nakladačů značky Volvo. V zahraničí se uplatňují i na celé řadě podniků při zpracování dřeva. Firma Volvo nabízí zároveň speciálně upravené verze i do oblasti zemědělství. V posledních několika letech se čelní kolové nakladače se symbolem Volvo na kapotě motoru úspěšně uplatňují i v České republice. Důvod je zřejmý – uživatelská spokojenost.

Úvodem je třeba sdělit, že firma Volvo sleduje moderní trendy v oblasti manipulační techniky a své nakladače koncipuje jako high-tech stroje s vysokou úrovní komfortu obsluhy, se zřetelem na robustní provedení, odolnost a dlouhou životnost. Tradičně klade velký důraz na kvalitu zpracování.

Nakladače Volvo jsou stroje, které mají velkou provozní spolehlivost, takže v sezóně je zaručeno fungování technologických linek. Dále se pyšní i vysokou výkonností a dlouhou životností. A to i při práci v těžkých podmínkách. Zároveň stroj poskytuje strojníkovi příjemné pracovní prostředí, což je důležitá přednost, protože v sezóně například sklizně kukuřice na siláž anebo v řepné kampani pracuje v dvanáctihodinových směnách pět dnů v týdnu.

Při porovnávání nakladačů od různých výrobců na zemědělských podnicích se ukázalo, že nakladače značky Volvo poskytují i za těžkých podmínek nejvyšší výkon při nejnižších nákladech a zároveň i vynikající úroveň komfortu pro obsluhu. Tedy nejenom přehledné a klimatizované prostředí v kabině, ale zároveň i velice nízkou úroveň hluku. Šestiválcový motor Volvo, uložený podélně v zadní části stroje, má kultivovaný a tichý chod, a v izolované kabině již není téměř slyšet. A to i při zvýšených otáčkách. Nakladač na obrázcích a videu pracoval v podniku Montamilk v obci Kamenné Zboží na Nymbursku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *