01.08.2022 | 06:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Intenzivní kypřič X4

Na stánku firmy Agromex na polní výstavě Naše pole byly dva traktory Fendt agregovány se stroji Kerner. V druhé soupravě se předvedl intenzivní kypřič X4 ve verzi 4,8 m. Jeho výhodou je všestrannost a schopnost zpracovat půdu až do 30 cm.

Druhým strojem, se kterým mohli mít návštěvníci Našeho pole osobně tu čest, byl intenzivní kypřič X4. Stroj je velmi univerzální a je připraven nabídnout své služby například jak pro mělké celoplošné zpracování strniště, tak pro hluboké kypření a drobení až do hloubky 30 cm a rád se zapojí i při tvorbě seťového lože. Čtyřřadý kypřič disponuje vzdáleností slupic 27 cm a radličky jsou uspořádány symetricky, což dovoluje jízdu bez bočního tahu. Zajímavostí je rychloupínací systém Connect 40. Vyměnitelné radličky si navíc stroj veze na držácích umístěných na rámu stroje. Za radličkami se nachází řada hvězdicových disků, které mají za úkol organickou hmotu promíchat a urovnat povrch. Jištění pracovních orgánů může být jak střižným šroubem, tak pružinami nebo hydraulicky. Celou práci zakončuje válec, který je možný odpojit. Možné je tak podrývat půdu bez zpětného utužení.

Stroj disponuje integrovaným podvozkem a opěrná kola jsou bohatě dimenzována. Nastavení hloubky je řešeno hydraulicky 0 až 30 cm.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2025 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down
Přehled ochrany osobních údajů

Tento web používá soubory cookie, abychom vám mohli poskytnout tu nejlepší možnou uživatelskou zkušenost. Informace o souborech cookie se ukládají ve vašem prohlížeči a plní funkce, jako je rozpoznání vás, když se vrátíte na naši webovou stránku, a pomáhají našemu týmu pochopit, které části webu jsou pro vás nejzajímavější a nejužitečnější.