04.03.2013 | 06:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nový traktor míří do sériové výroby

Sériovou výrobu nového traktoru Zetor Major zahájil koncem února tradiční výrobce zemědělské techniky, společnost ZETOR TRACTORS a. s. První vyrobené traktory zamíří nejen do Česka, ale i do Velké Británie, Polska, Irska, USA či Dánska. Do konce roku počítá Zetor s výrobou kolem 900 traktorů Zetor Major.
Nový model Major patří k výkonové kategorii do 80 koní a je určen především pro majitele menších či rodinných farem. Mezi hlavní atributy patří vynikající poměr cena/výkon: základní cena je 550 000 Kč, ta finální závisí na provedení, které si zákazník zvolí. Jde o spolehlivý, výkonný a na údržbu nenáročný stroj se čtyřválcovým motorem. Novinka navazuje na stejnojmenný model, který byl v historii značky jedním z nejúspěšnějších traktorů a získal renomé traktoru na celý život.
Více naleznete v Zemědělci č. 10.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2026 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down
Přehled ochrany osobních údajů

Tento web používá soubory cookie, abychom vám mohli poskytnout tu nejlepší možnou uživatelskou zkušenost. Informace o souborech cookie se ukládají ve vašem prohlížeči a plní funkce, jako je rozpoznání vás, když se vrátíte na naši webovou stránku, a pomáhají našemu týmu pochopit, které části webu jsou pro vás nejzajímavější a nejužitečnější.