06.11.2001 | 06:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

1000 traktorů John Deere

Firma STROM patří k našim nejúspěšnějším dovozcům zemědělské techniky a zejména pak traktorů. O tom se mohli přesvědčit také návštěvníci akce, kterou tato firma pořádala 12. září tohoto roku v Horních Počernicích v prostorách hotelu Čertousy.

O co šlo? O losování tisícího traktoru John Deere, který byl prodán v ČR. Protože není snadné určit, který traktor prodaný v ČR je právě ten tisící zvolila firma STROM následující postup. Od 1. 7. 2001 do 12. 9. tohoto roku evidovala objednávky na nové traktory a ty kteří je zaplatili, nebo na ně složili zálohu zařadila do losování. Všichni víme, že prodeje zemědělské techniky jdou po minulých hubených letech pozvolna nahoru, přesto si nad výsledkem v prodaných traktorech mohli u STROMu jen mnout ruce. Za dva a půl měsíce jich totiž prodali 84! Velmi prodávaná byla přitom série SE, zejména typ 6310 SE, dále nejvýkonnější model z řady 6000, kterým je traktor 6910, nechyběly modely z řady 8000, zejména 8310 – jednou dokonce i model 8410 a také několik modelů 7810. A právě jeden z nich byl nakonec vylosován jako tisící. Patřil společnosti Zem a.s. Nový Bydžov a cenu si převzal pan Václav Homolka. jednalo se o motorovou travní sekačku jak jinak než John Deere. Mimo vítěze obdrželo hodnotné ceny i dalších devět zástupců zemědělských podniků.
Ten kdo slavnostní losování tisícího traktoru JD navštívil jistě nelitoval a spokojeni byli určitě i organizátoři, neboť se svými úspěchy mohli směle pochlubit.

Luboš Stehno

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down