30.07.2022 | 06:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

25 let růstu a rozvoje

Exkluzivní možnost poskytla redakci společnost BEDNAR – zúčastnit se oslav výročí 25 let značky a školení dealerů. Na poli nedaleko Kutné Hory se sešli zástupci BEDNAR spolu se svými dealery z celé Evropy. Součástí akce bylo i ocenění nejlepších dealerů.

Společnost BEDNAR je progresivně se rozvíjející ryze český výrobce zemědělské techniky, specializující se na výrobu strojů pro zpracování půdy, hnojení a mulčování. Založena byla v roce 1997 Ing. Ladislavem Bednářem se společníky. Na začátku byla myšlenka výroby české zemědělské techniky pro traktory vyšší výkonové třídy. Technika měla být adaptována na české podmínky, ale zároveň vyráběna také pro export. Firma se postupně rozrůstala a dnes má již více než 500 zaměstnanců. Své produkty exportuje do 39 zemí v celé Evropě, Asii, Severní a Jižní Americe a Africe.

Jako profesionální partner zemědělců poskytuje BEDNAR svým zákazníkům nejen vhodně přizpůsobenou techniku dle nejnovějších trendů, ale také agronomické know-how. Kombinované stroje či možnost sestavování strojů do sestav zvyšují produktivitu práce. A to při jednoduchosti ovládání i těch největších verzí.

Zájem o techniku BEDNAR roste a s tím stále stoupá i úroveň obratu. BEDNAR se prezentuje nejen formou oblíbených polních dnů, které byly u nás naposledy v roce 2019, ale také na výstavách a mezinárodních veletrzích. V letošním roce se český výrobce zúčastní i podzimních veletrhů Sima v Paříži a EIMA v Bologni, i když budou probíhat téměř současně. Stále větší obliby se těší také prezentace produktů BEDNAR formou on-line, ať na Facebooku, webových stránkách, Instagramu či Youtube.*

Více informací v Mechanizaci zemědělství.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down