24.05.2022 | 07:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Agilní manipulátor se silným ramenem

Teleskopické manipulátory francouzského výrobce Manitou poskytují svým obsluhám pohodlí a ergonomicky dobře vyřešené ovládání. Nakladače nabízejí výběr z řady osvědčených převodovek. Dále se vyznačují jednoduchým přístupem k hlavním komponentům, optimalizovanými intervaly údržby a nízkou spotřebou paliva.

Jedním z takových moderních teleskopických nakladačů je i Manitou MLT 741 140 V+. Ten se pyšní především vysokou nosností ve střední třídě (4,1 tuny). Motor Deutz disponuje výkonem 136 koní, zdrojem výkonu hydraulické soustavy je pístové hydraulické čerpadlo o maximálním průtoku 170 litrů/min. Pojezd je řešen efektivně - plynulou převodovkou, která umožňuje využití požadované výše točivého momentu motoru při libovolné pojezdové rychlosti.

Teleskopický manipulátor Manitou MLT 741 140 V+ má hmotnost 7850 kg, přední dosah činí 3,90 m a maximální výška zdvihu 6,9 m. Díky tomu je možné bezproblémové plnění i velkých rozmetadel hnojem či kompostem. Výkonný a agilní pojezd zkracuje dobu, potřebnou pro pracovní cykly manipulátoru. Odpovídá tak společné charakteristice manipulátorů řady MLT - jsou robustní, výkonné, efektivní, pohodlné a všestranné.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down