14.03.2024 | 07:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Agromex uvádí MyMex: Průlomová inovace pro moderní precizní zemědělství

MyMex – pod tímto názvem se skrývá revoluční platforma pro integraci a optimalizaci, která zpřístupňuje metody precizního zemědělství pro efektivnější a udržitelnější hospodaření, přičemž maximalizuje výkonnost a snižuje operativní náklady.

V průběhu Summitu pro inovace v zemědělství 2024 v Impact Hubu v Brně představila společnost Agromex, s.r.o. novinku pod názvem MyMex. Výsledkem spolupráce dvou technologických gigantů, Fendt Connect a Clever Farm, je nástroj, který umožňuje zemědělcům kompletní kontrolu a správu svých farem s nevídanou přesností a efektivitou.

Multifunkční platforma

MyMex se prezentuje jako multifunkční platforma, která zemědělcům nabízí:

  • Integrované monitorování: Kombinuje senzory a technologie Fendt Connect s Clever Farm pro celkový přehled o technice i stavu plodin.
  • Optimalizované agrochemické aplikace: Intuitivní aplikace umožňuje přesnou a cílenou aplikaci hnojiv a pesticidů.
  • Automatizaci a optimalizaci: Využívá pokročilé technologie umělé inteligence a strojového učení pro inteligentní plánování a provádění agrotechnických operací.
  • Účinné využití zdrojů: Efektivnější využití vody a agrochemikálií snižuje ztráty a zvyšuje produktivitu.
  • Podporu udržitelnosti: Napomáhá udržitelnějšímu zemědělství s menším dopadem na životní prostředí.

Systém MyMex navíc přináší transparentnost a jednoduchost do procesu správy agrárních dotací a legislativy EU prostřednictvím své integrace s LPIS, což usnadňuje zemědělcům evidenci pozemků a plnění legislativních požadavků.

Vydařená symbióza

Patrik Kalenda, produktový specialista navigačních systémů a softwarových aplikací, uvádí: "MyMex je přelomové řešení, které přináší naše stroje Fendt a sofistikované analýzy Clever Farm do jedinečné symbiózy. Tato platforma umožňuje našim zákazníkům efektivně sbírat a analyzovat data ze své zemědělské techniky, což se pak odráží v plánování agrotechnických strategií. Díky propojení s Fendt Connect a podpoře odborníků z Clever Farm mohou naši klienti spravovat své pozemky s maximálním komfortem a jistotou."

Nová multifunkční platforma MyMex je nejen technologickým skvostem, ale také partnerem, který stojí po boku zemědělců v každodenní práci na poli i v kanceláři. Dnešním dnem otevíráme novou kapitolu v historii českého zemědělství, kde efektivita a udržitelnost jdou ruku v ruce s pokrokem a inovací. Pro více informací navštivte webovou stránku MyMex.*

Více informací v Mechanizaci zemědělství.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down