Akční Farmář přichází

Na mimořádné prodejní úspěchy 4radličných nesených pluhů Farmář z minulého roku navazuje švédský výrobce pluhů Överum a přichází s novou výrobní, limitovanou sérií.

Farmář je označení limitované výrobní série 4radličných, otočných pluhů ÖVERUM, CX 4975. Vyrábějí se z jakostních, švédských ocelí pro spolehlivou práci i v těžkých podmínkách. Tyto pluhy jsou určeny za traktory od 100 do 150 koní a mohou mít jištění orebních těles proti přetížení plyno-hydraulicky „NON-STOP“ nebo střižným šroubem. Obě tyto řady jsou vybaveny stupňovitou změnou záběru, opěrným pneumatikovým kolem, párem kotoučových krojidel a zaklápěči rostlinných zbytků.

Zemědělci si mohou vybrat mezi pološroubovitými (XL), kulturními (XU) odhrnovačkami nebo odhrnovačkami XLD. Ty byly odborné veřejnosti poprvé představeny na veletrhu Agritechnica v Hannoveru, v listopadu 2015 a českou premiéru měly na veletrhu Techagro v Brně v dubnu 2016.

Sleva na pluhy Farmář až 30 % je poskytována do vyprodání limitované výrobní série, a proto neváhejte a kontaktujte svého prodejce zemědělské techniky.

Ing. Josef Vedral

produktový manažer ÖVERUM

Pekass, a. s.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *