23.06.2022 | 08:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Amazone posiluje spolupráci se startupem AgXeed

Skupina Amazone posiluje vývojovou spolupráci s nizozemským startupem AgXeed BV převzetím finančního podílu ve společnosti. Spolu s dalšími investory je společnost Claas zapojena také jako partner pro zemědělskou techniku ​​prostřednictvím Seed Green Innovations GmbH.

Amazone se stane strategickým partnerem startupu AgXeed. Cílem partnerství je další vývoj specifických nástaveb Amazone pro autonomní použití v terénu. Důležitým základem spolupráce je podle výrobce nářadí snaha o otevřená rozhraní pro zajištění kompatibility a konektivity nářadí a traktoru a dosažení maximálního přínosu pro obě strany. „Důraz je kladen na zákazníka a jeho aplikaci. Měl by najít nejlepší řešení na trhu prostřednictvím partnerství společností AgXeed, Claas a Amazone. Amazone tvrdí, že autonomní platformy AgXeed se k jeho produktové řadě výborně hodí. „Kombinace minimálního tlaku na půdu, ideální rozložení hmotnosti a flexibilní možnosti kombinací otevírají nové možnosti pro budování inteligentních autonomních řešení pro zemědělství.

AgBot s pásovým podvozkem byl v posledních letech již použit v kombinaci s několika stroji na zpracování půdy a setí Amazone. Lehčí, nový čtyřkolový AgBot by se ale kromě zpracování půdy a setí dal skvěle využít také například s plečkovací technologií Schmotzer pro mechanické hubení plevele. Univerzální systémy předních nádrží FTender pro osivo a hnojivo a FT-P pro prostředky na ochranu rostlin a kapalná hnojiva lze navíc kombinovat s různými stroji Amazone. Různé senzorové systémy monitorují a analyzují pracovní proces. Při nasazení autonomních vozidel je prioritou optimalizace jízd a kvalita práce. Bezpečnostní výzvy s tím spojené jsou řízeny na základě různých zkušeností společností AgXeed, Claas a Amazone.*

Novinkou je lehčí, čtyřkolový AgBot

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down