20.11.2015 | 06:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Atraktivní design českých traktorů

Společnost ZETOR TRACTORS a. s. představila na veletrhu Agritechnica koncept Zetor by Pininfarina. Jde o nový designový směr, který se bude v průběhu času postupně aplikovat na všechny modelové řady a produkty značky Zetor. U příležitosti oslav 70. výročí byla na výstavě představena budoucnost značky – mimo designový směr se jedná o rozšiřování produktového portfolia a rozvoj obchodní sítě. Nastolená strategie reflektuje přání a potřeby zákazníků.

„Předpokládáme, že designový směr Zetor by Pininfarina v budoucnosti zavedeneme u všech modelových řad traktorů Zetor. Spolupráce s Pininfarinou je pro naše zákazníky potvrzením, že kromě produktových novinek, které reflektují technické požadavky zákazníků, pracujeme také na atraktivním a moderním designu našich traktorů,” říká Margaréta Víghová, ředitelka Úseku korporátní komunikace společnosti ZETOR TRACTORS a. s.

Nový design od Pininfariny posouvá Zetor k hlubšímu emocionálnímu prožitku plného smyslnosti, dynamiky a modernosti. Myšlenkou Zetoru by Pininfarina je ztělesnit dokonalou kombinaci síly, dynamiky a emocí a zachovat užitečnost i praktičnost pracovního stroje, které traktory bezesporu mají. Designový směr spojuje jednotlivé prvky do modulárního designu, který se dá přenést na modelové řady traktorů Zetor.*

Více naleznete v Zemědělci č. 48.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down