07.12.2021 | 10:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Až 26 velkých mlátiček vyrobených za den

Firma Claas v posledních dvou letech razantně inovovala svůj výrobní program sklízecích mlátiček. Zákazníkům tedy dokáže nabídnout stroje s nejmodernějšími technologiemi. A posledním velkým krokem k posílení své přední pozice na světovém trhu je modernizace samotné výroby.

Po 22 týdnech intenzivních prací byla přestavba výrobních technologií sklízecích mlátiček Claas v německém městě Harsewinkel úspěšně ukončena. Stalo se tak v pondělí 29. listopadu.

Většina z celkem 1200 zaměstnanců je již zpátky na svých pracovištích. Během několika málo dnů mohou opět sjíždět z výrobních linek mlátičky Lexion nové generace, o které je na celém světě zvýšený zájem. V uplynulých týdnech probíhala testovací fáze, kdy se zaměstnanci zapracovávali na svých nových pracovištích, a učili se využívat nové struktury a nové systémy výpočetní techniky. Díky tomu pak nový start výroby mohl proběhnout hladce a bez obtíží.

K dalším plánům se vyjádřili Simon Krieter a Stefan Schulte, projektoví vedoucí  z oblasti vedení firmy Claas: „Po bezproblémovém rozběhnutí v prvních dnech chceme do poloviny prosince dosáhnout plánovaný počet vyrobených kusů mlátiček.“ V závislosti na výrobním programu bude možné vyrábět až 26 sklízecích mlátiček Claas za den. Tím se zajistí nejen ještě vyšší kvalita montáže, ale i zvýšení výrobních kapacit.

Vedle fungující výroby budou v následujících týdnech ještě probíhat poslední práce na určitých částech výrobní linky.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down