30.05.2023 | 06:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Balíky bez zbytků motouzu a v dokonalé čistotě

U lisů Big Pack 1290 HDP II zavedla firma Krone pro tento obchodní rok do sériové výbavy některé nové prvky, které byly k dostání pouze u lisů páté generace. Odteď budou stroje vybaveny mnohokrát osvědčeným systémem čištění PowerClean. Kromě toho bude uzly vázat osm uzlovačů Krone V-Knoter, a to zcela bez zbytků motouzu.

U Krone PowerClean se jedná o hydraulicky poháněný systém čištění, který udržuje v čistotě vedle vázacího ústrojí také velkou část stroje. Pomocí hydraulicky poháněných turbín se v prostoru uzlovačů vytváří přetlak, který zamezí ulpívání nečistot.

Velkým plusovým bodem tohoto jedinečného systému je absolutně čisté vázací ústrojí bez prachu a jakýchkoli zbytků materiálu. Výsledkem je zřetelné snížení opotřebení uzlovačů. Oproti lisům BiG Pack páté generace je PowerClean u BiG Pack 1290 HDP II a také u jiných modelů BiG Pack HighSpeed páté generace, u kterých je možné tento systém čištění domontovat, poháněn přímo hydraulickým systémem traktoru. Možné jsou varianty pohonu oběhovým olejem a také pomocí Load Sensing. Systém čištění tvořený dvěma radiálními ventilátory, poháněnými klínovým řemenem, který byl doposud používán již nebude dál nabízen.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down