14.02.2024 | 01:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Case IH představuje speciálně modifikovanou řadu traktorů Farmall

Výrobce Case IH představuje nové modely traktorů pro pěstitele trvalých kultur. Traktory bude možné bez problémů integrovat do sadařských provozů jakékoli velikosti. Nové traktory přinášejí lepší pohodlí pro obsluhy, omezení poškozování plodin a zvýšení produktivity.

Nové traktory Case IH Farmall řady CL poskytují značnou flexibilitu využití. Traktory mají širší zadní nápravu, která zaručuje stabilitu v kopcích a umožňuje bezproblémový pohyb sady. Zároveň i minimalizuje poškození stromů.

Více možností u hydrauliky

Traktory řady Farmall CL přicházejí s novými možnostmi volby provedení hydraulického čerpadla. Optimalizovat výkonnost traktoru v konkrétních podmínkách je také možné volbou vhodného provedení převodovky s celou řadou užitečných funkcí. Tyto funkce lze přizpůsobit jakémukoli provozu.

"Obsluha tráví v těchto strojích celý den. Neustále hledáme cesty, aby byly traktory ještě pohodlnější a umožňovaly zajistit vysokou produktivitu v jakémkoliv provozu," říká Teri Zanella, produktová manažerka pro traktory řady Farmall ve společnosti Case IH.

Nové upgrady pro traktory Farmall Utility A

Pro kompaktní traktory Farmall A je nyní k dispozici řada nových možností upgradu. Tak dojde k navýšení kapacity paliva i celkové produktivity práce v sadech. Mezi výhody těchto upgradů patří:

  • Robustní ochrana: Dodatečné ochrany, instalované ve výrobě, kryty důležitých komponent a tři zadní vnější hydraulické okruhy s regulací průtoku poskytují pěstitelům, traktoru i přípojným strojům lepší ochranu před větvemi.
  • Delší doba chodu: Zvýšená kapacita palivové nádrže poskytuje prodloužení možného non-stop nasazení traktoru na dobu 8-12 hodin před doplňováním paliva, což vede ke zvýšení produktivity.
  • Větší stabilita: Nové čelní přídavné závaží poskytuje dodatečné zatížení pro lepší rozložení hmotnosti traktoru i nářadí na obě nápravy, lepší rovnováhu a plynulejší jízdu.
  • Bezproblémová kompatibilita: Konfigurace rámu traktoru je určena pro podmínky ovocných sadů, existují různé možnosti pneumatik a bezproblémová kompatibilita se stávajícími čelními nakladači.*

Více informací v Mechanizaci zemědělství.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down