Case IH připravuje novinky

Na mezinárodním veletrhu Agritechnica v Hannoveru bude velkou expozicí zastoupen také výrobce Case IH. Velkým magnetem pro návštěvníky bude první kloubový polní tahač s plynulou převodovkou. Kromě toho tato značka oslaví 175 let výročí od svého založení ještě celou řadou dalších nových produktů.

Pro traktory modelové řady Maxxum bude k dispozici nová převodovka – dokonce s osmi rychlostními stupni, řazenými při zatížení v každé skupině. Má označení ActiveDrive 8. Tato převodovka doplňuje ostatní varianty, které jsou pro traktory řady Maxxum k dispozici, jako je verze ActiveDrive 4 se čtyřstupňovým řazením při zatížení a plynulá převodovka CVXDrive.

Nová skříň ActiveDrive 8 disponuje 24 rychlostmi pro oba směry jízdy a je k dispozici pro traktory Maxxum s ovládáním Multicontroller. Současně zavádí Case IH nový top-model s označením Maxxum 150 CVX, který je osazen šestiválcovým motorem, naladěným na výkon 175 k. Tím má tento výrobce k dispozici lehký a kompaktní traktor s velkým točivým momentem.

Naproti tomu traktory Farmall A jsou zcela nové. Jsou konstruovány tak, aby byly lehké, obratné a uživatelsky přívětivé s nízkými provozními náklady. Tři modely pokrývají rozsah výkonu od 55 do 75 k. Traktory Farmall A budou ideální pro práce s čelním nakladačem, chovatele skotu, komunální služby či jiné činnosti v zemědělství. Mohou být vyrobeny jak s pohonem 4×4, tak jen zadní nápravy, s prostornou kabinou nebo jen s ochranným rámem.

Na Agritechnice bude prezentovat Case IH také novinky z oblasti svého precizního zemědělství AFS.

Více informací v Mechanizaci zemědělství č. 11/2017.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *