Celé portfolio pod značkou Kramer

Do konce letošního května produkovala společnost Kramer-Werker GmbH pod svou značkou Kramer kolové nakladače, teleskopické kolové nakladače a teleskopické manipulátory do zvedací kapacity 2,6 t. Větší teleskopické manipulátory vyráběla firma v barvách značky Claas a s označením Scorpion. Od června letošního roku nabízí celé portfolio teleskopických manipulátorů pod svou značkou Kramer a stávající modely rozšířila o stroje s výškou zdvihu až 9 m. Celkem je v nabídce devět modelů s výškou zdvihu od 6 do 9 m a s nosností 3,5 až 5,5 t. V České republice značku Kramer zastupuje společnost Strom Praha a. s.

Nová strategie stejně jako nové teleskopické manipulátory s výškou zdvihu až 9 m byly prezentovány na akci Kramer Expert Days 2017. Tradiční setkání dovozců jejich zákazníků a zástupců továrny se konalo ve výrobním závodě v Pfullendorfu prvního a druhého června. Z České republiky se zúčastnilo několik desítek farmářů z podniků různých velikostí i zaměření. To ukazuje na možnost širokého uplatnění strojů Kramer napříč celým zemědělstvím.

Návštěvníci se mohli seznámit s celým portfoliem manipulační techniky Kramer, kam patří kolové nakladače, teleskopické kolové nakladače a nově i ucelená řada teleskopických manipulátorů s výškou zdvihu až 9 m, nebo inovovaný model elektricky poháněného kolového nakladače KL 25.5e. Hlavní charakteristikou všech manipulátorů Kramer je robustnost, všestrannost a vysoká efektivita.

Prezentace současných i nových modelů, prohlídka továrny, praktická ukázka a možnost svézt se některými modely byla doplněna ještě o zajímavý doprovodný program.*

Více v časopisu Mechanizace zemědělství 7/17.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down