Cena od americké asociace rovnou pro čtveřici novinek

Organizace amerických zemědělských a biologických inženýrů (ASABE) udělila hodnotné ocenění AE50 rovnou čtveřici technických inovací výrobce New Holland.

AE50 oceňuje každým rokem ta nejinovativnější řešení, produkty nebo systémy pro potravu a zemědělství. „Každá z našich technologií je vyvinutá tak, aby zvýšila efektivitu i produktivitu a poskytla farmářům opět dokonalejší techniku tak, aby mohli vyrábět kvalitní produkty,“ řekl výkonný ředitel společnosti New Holland Agriculture Carlo Lambro.

Systém IntelliBale automatizuje funkce, které slouží ke kontrole traktoru a lisu, a tím snižuje námahu obsluhy traktoru i spotřebu paliva. Dovoluje také lisu, aby si podle potřeby reguloval pojezdovou rychlost traktoru a další funkce. Systém ovládání ISOBUS 3 zvedá produktivitu při práci traktoru s lisy Roll-Belt.

Podvozek SmartTrax s technologií Flex pro největší sklízecí mlátičky řady CR a CX se nabízí jako alternativa ke klasickému obutí pneumatikami. Snižuje míru utužování půdy a zvyšuje komfort pro řidiče. Utužování půdy je snížené až o 60 procent oproti pneumatikám. Speciálně konstruované vodicí kladky zvyšují kontaktní plochu mezi pásy a podložím a omezují tlak na pás, který tak má delší životnost.

Sklízecí mlátičky New Holland CX/CR mohou být vybaveny systémem Everest Leveling, který poskytuje nové možnosti, jak využít technologii vlajkových lodí v oblasti sklízecích mlátiček při sklizni v extrémně svažitých podmínkách. Systém I2J Everest Leveling je kit, který přemění sklizňový stroj ze standardní sklízecí mlátičky na specialistu pro práci ve svažitých podmínkách.

Pokročilá motorová brzda traktorů New Holland T7 Heavy Duty je konstruována pro snížení zatížení při zpomalování soupravy traktoru a návěsu či pro udržování rychlosti jízdy při pohybu v klesání. Jakmile je motorová brzda aktivována, uvede integrovaný elektronický řídicí systém do zvýšené činnosti i turbodmychadlo a ventilátor chladiče. Tyto dva komponenty motoru přejmou část kinetické energie soupravy a pomohou zajistit plynulé a efektivní zpomalení traktoru.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *