Cena pro českého výrobce pneumatik

Přední německý producent zemědělské techniky Krone udělil českému výrobci pneumatik, společnosti Mitas, cenu Dodavatel roku. Mitas zvítězil v kategorii Dodavatel pneumatik. Slavnostní předání cen proběhlo v září v německém městě Spelle.

Z rukou Bernarda Kroneho, generálního ředitele a majitele společnosti Krone, převzal cenu Gerhard Schulterobben, ředitel pobočky Mitas v Německu. „Mitas uspěl v silné konkurenci šesti předních výrobců pneumatik. Je to pro nás velký úspěch a uznání vysoké kvality našich výrobků,“ dodal G. Schulterobben.

„Jádrem našeho podnikání jsou zemědělské a průmyslové pneumatiky,“ řekl Andrew Mabin, marketingový a obchodní ředitel Mitas. „Ocenění od společnosti Krone, jednoho z největších výrobců zemědělské techniky, si velice vážíme. Je to uznání naší spolehlivosti a důrazu na každý detail.“ Mitas zvítězil v silné konkurenci prémiových výrobců pneumatik, kteří byli také mezi kandidáty na ocenění Dodavatel roku za finanční rok 2012/2013. Společnost Krone je uznávaným výrobcem zemědělské techniky a spolupracuje s více než 430 dodavateli sériových dílů.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *