11.12.2019 | 09:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Centrální systém změny tlaku vzduchu

Stánek společnosti Trelleborg Wheel Systems lákal zajímavou technickou novinkou: Centrálně řízeným systémem změny tlaku vzduchu v pneumatikách. Systém CTIS + Inside, který vyvinula společnost Trelleborg ve spolupráci s firmou Dana Incorporated. Umožní řidičům traktorů nahustit pneumatiku na optimální tlak přímo ze sedadla v kabině.

Centrální systém řízení tlaku vzduchu v pneumatikách dostal označení CTIS + Inside a dovolí nahustit vzduch do pneumatiky nebo ho naopak vypustit tak, aby se v ní nacházel optimální tlak. Ten se rovná doporučenému tlaku vypočítanému pomocí pokročilého softwaru Trelleborg Load Calculator (TLC).

CTIS+ Inside

Nový systém rozšiřuje tradiční funkce již na trhu dostupného systému CTIS. Piero Mancinelli, ředitel výzkumu a vývoje v oblasti pneumatik Agri & Forestry v společnosti Trelleborg Wheel Systems, řekl: „Systém Trelleborg CTIS + kombinuje pokročilá řešení společností Trelleborg a Dana s nejmodernější softwarovou výbavou, kterou poskytuje kalkulátor zatížení TLC. To zvyšuje efektivitu traktoru, udržitelnost, bezpečnost provozu a zároveň zjednodušuje ovládání.“*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down