22.06.2020 | 01:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Cerea, a. s., na Našem poli

Společnost Cerea, a. s., se zúčastnila akce Naše pole ve velkém stylu a představila celou svou činnost. Pragmaticky zvolila pořádání polního dne přímo v areálu statku Kočí, protože pole, na kterém se měl polní den konat původně, bylo vhodné spíše na vyjížďky na lodičkách. Připraveno bylo pásmo přednášek, přehlídka nejnovějších strojů i jedné historické perličky a nechybělo ani občerstvení.

Cerea, a. s., se na trhu pohybuje již přes dvacet let, vznikla z původního podniku ZZN Pardubice a. s. a má více než tři desítky středisek. Za dobu své existence si vybudovala postavení silného partnera zemědělských společností a farmářů. Základním kamenem její činnosti byl obchod s rostlinnými komoditami. Dnes dokáže poskytnout kompletní nabídku zboží a služeb zemědělské veřejnosti v souladu s motem „vše, co si vaše pole žádá“.

Široké portfolio činností

Obchodování s rostlinnými komoditami je stále klíčovou činností společnosti. Patří k tomu nákup komodit, posklizňová úprava, skladování i prodej. K dispozici má společnost sila o celkové kapacitě 450 000 tun. Zemědělským podniků prodává Cerea, a. s., také agrochemikálie a zajišťuje též možnost aplikace. Patří mezi významného distributora hnojiv se širokým sortiment a profesionálním přístupem. Další činností je prodej certifikovaných osiv polních plodin včetně poskytnutí souvisejícího poradenství. Do sortimentu společnosti patří ale i pohonné hmoty, uhlí nebo posypová sůl. Vedle obchodování se zabývá též výrobou krmných směsí v objemu 240 000 tun a má rovněž vlastní laboratoř. Co se zemědělské techniky týká, je Cerea prodejcem významných značek, například CASE IH, Steyr nebo Amazone a zároveň nabízí i servis a agroslužby.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down