08.02.2016 | 11:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

České stroje míří do celého světa

Čím dál více zemědělců využívá stroje od společnosti SMS CZ Rokycany, jejíž výrobní program je zaměřen na techniku pro zpracování půdy (kromě orby) a obnovu luk a pastvin. V nabídce má i secí stroje a samonákladací přepravník na kulaté či hranolové balíky. Každý rok vyrobí okolo 600 strojů za téměř 250 milionů korun, u nichž uživatelé oceňují zejména vysokou kvalitu za přijatelnou cenu. A tak není divu, že 65 až 70 % celkové produkce vyváží do téměř třiceti zemí světa, Kanadu či Nový Zéland nevyjímaje. Na zvýšenou poptávku má vliv i moderní design, lepší kvalita materiálu a špičková povrchová úprava vyráběných strojů.

Společnost SMS CZ Rokycany pokrývá prostřednictvím obchodních partnerů celou Českou republiku. A právě naši zemědělci mohou kromě vysoké užitné hodnoty ocenit i snadnou dostupnost náhradních dílů včetně rychlého záručního i pozáručního servisu. Jak nám potvrdila řada českých zemědělců, starost o zákazníka je u rokycanské společnosti příkladná.

„K našim top výrobkům patří Cambridge vály, ať už modely CVx, CVUx nebo hydraulicky sklopné CVHx,“ říká Antonín Jirásek. „Jde o multifunkční profesionální nářadí, které lze použít jak ke zpracování půdy, tak k údržbě a obnově trvalých travních porostů. Uživatelé u nich oceňují robustní a pevný rám zhotovený ze silnostěnných ocelových profilů a výpalků z vysokopevnostní oceli. Zvláštní pozornost zaslouží naddimenzované čepy křídel rámu. Další předností je mimořádně vysoká variabilita výbavy, která umožňuje přizpůsobit stroj všem agrotechnickým požadavkům a půdním podmínkám. Vzhledem k tomu, že jde o náš nosný program, tak tyto vály neustále zdokonalujeme. K dispozici máme různě veliké kotouče z rozličných materiálů odlišné pevnosti a odolnosti, které jsou vhodné do různých půdní podmínek. Dokážeme tak uspokojit všechny zemědělce. Můžeme je vybavit i předním crosboardem ke sražení hrubé brázdy, nebo ložisky usazenými v gumovém domečku, takže ani v náročných podmínkách nedochází k jejich poškození. Na letošním veletrhu Techagro představíme Cambridge vály CVx v záběru 12 metrů, připravujeme i model o záběru 15 metrů, který přijde na český trh také v tomto roce.“*

Více naleznete v Zemědělci č. 6.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down