No ACF gallery field data found
15.05.2024 | 09:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

České stroje na výstavě v Bulharsku

V těchto dnech se v Bulharsku koná jedna z největší zemědělských výstav v zemi. Během pěti výstavních dní mají farmáři možnost se seznámit i s podzimní novinkou českého výrobce SMS CZ, a to s kombinovaným kypřičem Finisher 3G 400.

Společně s novým kypřičem je také k vidění kompaktor Severit 500. Oba stroje SMS CZ se představují na stánku bulharského partnera.

Kombinovaný kypřič Finisher

Nová generace kombinovaného kypřiče Finisher byla veřejnosti představena na podzim loňského roku. Stroj určený pro první posklizňové zpracování půdy a do minimalizačních technologií vyniká zejména non-stop hydropneumatickým jištěním, pracovní hloubkou až 35 cm a prodlouženými rozestupy pracovních sekcí, čím se snižuje riziko ucpání stroje rostlinnými zbytky. K dispozici jsou celkem tři modely Finisher 300, 400 a 520, přičemž oba poslední jsou tvořeny dvěma pracovními rámy, hydraulicky skládanými kolmo vůči ose kypřiče.

Kompaktor Severit

Dalším strojem z dílny české společnosti je Severit 500, kompaktor s pracovním záběrem 5 m využívaným v předseťové přípravě. Konstrukčně se stroj skládá ze dvou ramen hydraulicky skládaných kolmo vůči ose stroje. Vlastní náprava je situovaná do zadní části a v pracovní poloze se automaticky zvedne. Díky kombinaci různých typů pracovních orgánů je schopen Severit při jednom přejezdu srovnat pozemek, rozdrobit hroudy a zároveň precizně připravit seťové lůžko. Uplatnění proto nachází nejen v klasické agrotechnice po orbě, ale i v případě minimalizačních technologií při mělčím zpracování. Díky široké nabídce příslušenství dokáže kombinovat až sedm pracovních úkonů v rámci jednoho přejezdu, čím jednak šetří provozní náklady včetně pořizovacích, ale také pole samotné před opakovaným vjížděním techniky a tím zhutňováním půdy.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down