19.11.2015 | 02:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Český výrobce na mezinárodním veletrhu

Společnost SMS CZ s. r. o. je tradičně exportně zaměřena a díky své mezinárodní působnosti přikládá značný význam prezentaci na veletrhu Agritechnica v Hannoveru. Zajímavě koncipovaný stánek v hale č. 11 přitáhl mezinárodní pozornost. Samozřejmě požadavky zákazníků jsou tradičně velice rozdílné, a proto zástupci firmy představili celkový průřez výrobním sortimentem.

Firma SMS CZ patří k výrobcům, kteří nabízí techniku pro profesionální využití a kladou důraz na kvalitu výroby. V posledních letech zvýšila kvalitu využívaných materiálů a své stroje osazuje značkovými komponenty, jako například ložisky švédského výrobce SKF.

Sortiment strojů dovoluje kombinovat techniku podle potřeby. Příkladem byla sestava, vytvořená na základě požadavků po sloučení operací před výsevem ozimé řepky a úsporu času. Za předřazeným hloubkovým kypřičem HKK se nachází talířové brány DBMT 3008 s pracovním záběrem tří metrů. Jedná se o těžké provedení s talíři o průměru 610 mm v rozteči 250 mm.

Pro nasazení na větších výměrách vyrábí firma SMS CZ brány DBM T také v návěsném provedení. Pro pracovní záběry 8, 10 a 12 m má vyvinutý vlastní systém uchycení pracovních sekcí a sklápění do transportní polohy, v níž šířka stroje nepřekračuje tři metry.

Návěsné verze na výstavě reprezentoval model DBM T 500 P se záběrem pěti metrů. Byl vybaven řezacím válcem, ale v otázce válců dává výrobce na výběr ze široké řady variant.

Firma SMS CZ je také známým specialistou na stroje pro údržbu travních porostů. Tuto oblast označuje jako Green profiline a na stánku ji reprezentovaly hned tři stroje.*

Více informací přinese časopis Mechanizace zemědělství 1/2016.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down