Český výrobce se v Brně neztratil

Na veletrhu Techagro zaujímala expozice českého výrobce zemědělské techniky Ravak a. s., Strojírny Rožmitál téměř 150 metrů čtverečních. Její brány opustí každý rok kolem 700 strojů na sklizeň pícnin, které nacházejí uplatnění jak na českém, tak i zahraničním trhu. Svou vysokou technickou vyspělostí, ať už jde o konstrukci či vlastní dílenské provedení, směle konkurují zahraničním výrobkům. A přesvědčit se o tom mohli i návštěvníci brněnského veletrhu.

U techniky ROZMITAL oceňují zemědělci především funkčnost a kvalitní práci, spolehlivost, dlouhou životnost i snadnou a rychlou dostupnost náhradních dílů. A to za přiměřené ceny, které jsou v porovnání s konkurencí výrazně nižší.

„Vlastní vývojové a konstrukční oddělení přichází každý rok s řadou zajímavých návrhů, které neustále posouvají technickou úroveň našich strojů dopředu,“ řekl týdeníku Zemědělec Ing. Jiří Lukeš z obchodního oddělení. „Jsme například pyšní na vlastní kulisový mechanismus v uzavřené skříni s olejovou náplní, který používáme u shrnovačů již od roku 1998. Tento systém byl dotažen k dokonalosti, shrnovače ROZMITAL jsou velice spolehlivé, s minimální četností poruch. Doposud jsme vyrobili několik stovek těchto strojů, které k plné spokojenosti uživatelů pracují bez jakýchkoliv potíží v celé Evropě. Když už je řeč o výrobě, kromě speciálních součástek, jako jsou například hydraulické hadice, spojovací materiál či pojezdová kola, si vše ostatní vyrábíme sami, a to včetně většiny ozubených kol. Můžeme tak stoprocentně ručit za kvalitu celého výrobku.“

Pohled do expozice tohoto úspěšného českého výrobce zemědělské techniky naleznete v Zemědělci. č. 17.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *