27.02.2022 | 07:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Cesta k efektivnějšímu využívání techniky

Nový portál pro správu provozu strojů AFS Connect™  výrobce Case IH pomáhá zemědělcům s efektivnějším využitím jednotlivých strojů a každodenním řízením jejich podnikání. Umožňuje také zasílat předpisové mapy pro lokálně variabilní hnojení či výsev do kabiny traktoru prostřednictvím dálkového připojení.  

Pokud je traktor Case IH vybaven satelitním navigačním systémem, jsou předpisové linie pro jednotlivé pracovní operace taktéž zahrnuty do správy zakázek systému AFS Connect™. To je také užitečná záležitost pro zemědělce, kteří chtějí navigační linie na poli optimalizovat. A zároveň jsou paralelně založeny i v portálu caseihconnect.com. Tak je možné i navigační linie poslat na jiný traktor Case IH, než ten, který s nimi pracoval doposud.

Management zakázek v portálu AFS Connect™ vývojáři Case IH šikovně propojili se správou zakázek ISOBUS v terminálu traktoru. Tím se otevírá cesta k tomu, aby se i závěsné stroje různých výrobců s ovládáním prostřednictvím ISOBUS nechaly zanést do databáze systému AFS Connect™.

Tento systém je také otevřený vůči okolí. Case IH zřídil i propojení na agrirouter, což je platforma pro výměnu dat nezávisle na formátu a značce techniky. A již existuje i propojení na projekt Data Connect a tím i možnost výměny informací o technice mezi jinými značkami.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down